Przejdź do treści
5.00
(2 ocen)

Jak poradzić sobie z przytłoczeniem pracą? Odzyskaj entuzjazm i pasję w pracy

Kategorie: Kurs wideo
Lista życzeń Udostępnij
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Jeżeli często mierzysz się z przytłoczeniem obowiązkami pracy i tracisz motywację do działania, ten kurs jest dla Ciebie.
Psychoterapeuta Michał Wydrzyński i specjalista ds. zarządzania procesami w korporacji Dawid Marszałek pomogą Ci zrozumieć czym jest wypalenie zawodowe i pokażą Ci techniki, które pomogą stawić czoła wyzwaniom w pracy takim jak przepracowanie, brak poczucia sensu, czy brak zrozumienia ze strony innych. Celem kursu jest przekazanie skutecznych metod na poprawę samopoczucia, po to aby mieć więcej czasu oraz energii na to, co dla Ciebie ważne.

Komu polecamy kurs?
✅ osobom, które czują się przytłoczone obowiązkami zawodowymi
✅ osobom, które mierzą się z poczuciem braku zrozumienia ich perspektywy przez przełożonego
✅ osobom, które odczuwają niską motywację do pracy
✅ osobom, które mierzą się z poczuciem braku sensu w pracy
✅ każdemu, kto chce lepiej zrozumieć swój umysł i chciałby dowiedzieć się co zrobić aby polepszyć swoje samopoczucie w pracy

Prowadzący: 

Michał Wydrzyński – ukończył pięcioletnie studia magisterskie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, realizując dwie ścieżki specjalizacyjne – w psychoterapii oraz psychologii organizacji i reklamy. Brał udział w całościowym szkoleniu z zakresu terapii schematów. Ukończył trzyletnie studia licencjackie i dwuletnie magisterskie z zakresu etyki ze specjalnością w mediacjach i negocjacjach na Uniwersytecie Pedagogicznym. Zrealizował program dwóch szkół coachingowych: Akademii SET oraz Noble Manhattan Coaching, kompleksowo przygotowujących do pełnienia roli coacha. W Akademii SET ukończył także kurs trenera biznesu.

Dawid Marszałek – współprowadzący szkolenie dotyczące wypalenia zawodowego, wieloletni pracownik międzynarodowych firm, aktywnie działający w środowisku korporacyjnym, specjalista z zakresu zarządzania procesami, analizy finansowej i controllingu. Ukończył studia z zakresu Rachunkowości i Controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, a także studia podyplomowe z zakresu certyfikacji ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Uczestnik wielu sympozjów naukowych i konferencji branżowych, zafascynowany tematyką kreowania relacji między pracownikiem a pracodawcą w otoczeniu międzynarodowym. Współpracował z ludźmi z różnych zakątków globu, co pozwoliło mu zbudować wiedzę o różnicach kulturowych, metodach działania i umiejętnościach, jakie powinien wykształcić specjalista chcący osiągać sukcesy w korporacji na szczeblu globalnym. Zainteresowanie rolą finansów współcześnie, ich ewolucją oraz tym, jakie miejsce zajmuje człowiek w technologicznym rozwoju świata, skłoniło Dawida do podjęcia kolejnych studiów, tym razem z zakresu IT, które realizuje, łącząc je z pracą zawodową jako ekspert ds. Zarządzania Procesami w dziale Business Performance Management.

Kurs nie jest substytutem psychoterapii.

Pokaż więcej

Czego się nauczysz?

 • poznasz mechanizm generujący wypalenie zawodowe
 • nauczysz się zauważać wczesne sygnały wypalenia zawodowego u siebie i innych
 • nauczysz się wdrażać działania pozwalające radzić sobie z wypaleniem
 • nauczysz się technik asertywności w pracy
 • nazwiesz i poznasz wartości, które Cię motywują w życiu
 • doświadczysz pomocnej techniki relaksacyjnej

Przegląd kursu

Wypalenie zawodowe

 • 0. Wstęp
  01:30
 • 1. Czym jest wypalenie?
  04:08
 • 2. Przyczyny wypalenia zawodowego
  22:52
 • 3. Profilaktyka wypalenia zawodowego – work-life balance
  15:24
 • 4. Profilaktyka wypalenia zawodowego – work-life balance II: Regulacje
  10:18
 • 5. Jak rozpoznać symptomy wypalenia?
  15:53
 • 6. Relaks
  09:06
 • 7. Wartości
  04:31
 • 8. Asertywność
  10:25
 • 9. Obawy
  04:40
 • 10. Podsumowanie
  00:40

Opinie

5.0
Razem 2 ocen
5
2 ocen
4
0 ocen
3
0 ocen
2
0 ocen
1
0 ocen
A
12 miesięcy temu
Z kursu można dowiedzieć się jak rozpoznać wypalenie i jak sobie z nim poradzić. Dodatkowo, dodano informację o tym jakie regulacje prawne, mają za zadanie zapobiegać wypaleniu. Możliwe jest wydrukowanie podsumowania i różnych ćwiczeń za co polecam szczególnie
H
1 rok temu
Ciekawe i bardzo klarowne podejście do tematu.